Międzyzdroje

Relaks niezależnie
od pogody

Tutaj sezon trwa cały rok

Troszczymy się, aby w Wave Międzyzdroje Resort & Spa nasi goście odzyskali równowagę i spokój. W tym celu proponujemy kojący wpływ wody w całorocznym basenie wewnętrznym i zewnętrznym, zewnętrznym jacuzzi, które rozmasuje napięte mięśnie, strefę wypoczynku i SPA wraz z saunarium.

zabiegi SPA

strefa Wellness

baseny

Saunarium

W świetnej formie

W Wave Międzyzdroje Resort & Spa o kondycję można dbać na wiele sposobów. Nasi goście popracują nad sylwetką w świetnie wyposażonej siłowni wewnętrznej. Z takim zapleczem sportowym nawet kapryśna pogoda nie przeszkodzi w aktywnym spędzaniu wolnego czasu.

Fit & Gym

Kids zone

Naszych najmłodszych zapraszamy do królestwa zabawy, gdzie znajdą: strefę gier i TV, ściankę wspinaczkową, strefę czytelniczą, basen piankowy, domek do zabaw. Brodziki i baseny dostarczą wielu niezapomnianych przeżyć. Moc atrakcji sprawi, że w Wave Międzyzdroje Resort & Spa nie będzie miejsca na nudę.

sala zabaw

plac zabaw

Aktywny wypoczynek

Relaks w basenie, miłe chwile w jaccuzi a potem odpoczynek na leżaku? A może zabawa w bałtyckich falach: akrobacje na nartach wodnych lub jazda na skuterze. W Wave Międzyzdroje Resort & Spa każdy znajdzie moc atrakcji tak by aktywnie spędzić czas. Polecamy również jogging po plaży lub wycieczkę rowerową po nadmorskich szlakach.

baseny

sporty wodne

Sport i zabawa

Mamy pomysł na sportowy poranek: turniej koszykówki, mecz rozegrany z przyjaciółmi, mini zawody sportowe – to wszystko można zorganizować na boisku sportowym. Do dyspozycji gości jest także siłownia zewnętrzna a dla najmłodszych kolejny plac zabaw.

siłownia zewnętrzna

boisko sportowe