Międzyzdroje

O obiekcie

Odpocznij przy szumie morskich fal.

Dzięki położeniu przy plaży w Międzyzdrojach, wystarczy, że otworzysz balkon, aby cieszyć się wakacjami nad samym morzem. Powiew świeżego powietrza, nasyconego zapachem jodu pozwoli Ci na spokojną regenerację w Wave Międzyzdroje Resort & Spa. Nie musisz się o nic martwić, niczego planować. Włóż wygodny strój, udaj się bezpośrednim wejściem na plażę, gdzie czekają na Ciebie wygodne leżaki. Międzyzdroje, ul. Gryfa Pomorskiego 70

Przy plaży
w Międzyzdrojach

800 m
do wesołego
miasteczka

1 km
do kina

1,5 km
do molo

1,5 km
do oceanarium

Niepowtarzalny design

Bryła pięciu przeszklonych budynków apartamentowych inspirowana bałtycką falą, układa się w kształt spirali, dzięki której mieszkańcy wszystkich apartamentów mają zapewnione niepowtarzalne widoki oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok.

Ogromne przeszklenia apartamentów oraz balkony pozwalają na wieczorny odpoczynek przy kieliszku wina, w promieniach zachodzącego słońca.

Wnętrza w harmonii z otoczeniem

Tło każdego apartamentu stanowi piękno natury. Kolor piasku, wody i drzew wprowadza relaksującą atmosferę do wnętrza. Dlatego wykończenie jest stonowane, mające na celu podkreślenie naturalnego bogactwa otoczenia.

Każdy apartament jest wyposażony w kącik kuchenny, komfortową łazienkę i klimatyzację. Liczba pokoi zależy od Twoich potrzeb.

Zobacz więcej

Baseny całoroczne

W Wave Apartments&Wellness spędzisz czas w atrakcyjny sposób niezależnie od pogody. Dzięki całorocznym basenom zewnętrznym i wewnętrznym możesz rozkoszować się kąpielą także zimą.

Zobacz więcej

Strefa Sportów wodnych na plaży

Dla miłośników sportów wodnych mamy specjalną strefę gdzie poczują smak przygody pośród białych grzyw fal. Znajdzie się tutaj moc atrakcji: m. in. skutery, banany wodne i kanapy do holowania, co pozwoli aktywnie spędzać czas.

Zobacz więcej

SPA

SPA w Wave Międzyzdroje Resort & Spa w to znakomite miejsce gdzie czekają na Ciebie bezcenne chwile relaksu. Seans w saunie suchej lub łaźni parowej, odprężające zabiegi w gabinetach to tylko niektóre z możliwości zadbania o urodę i świetne samopoczucie.

zabiegi SPA

strefa Wellness

baseny

Zobacz więcej

Strefa kulinarna

Kuchnia to wizytówka naszego obiektu. Sezonowe menu bazować będzie wyłącznie na świeżych, lokalnych produktach. W każdej z restauracji, kawiarni czy plażowym bistro, od śniadania przez lunch po kolacje, Gościom serwowane będą najwyższej jakości dania.

Zobacz więcej